Darłowska Laponia Świętego Mikołaja

Darłowska Laponia Świętego Mikołaja to jedna z lokalnych imprez, która każdego roku rozpoczyna okres świąt Bożego Narodzenia. Tego roku, 4 grudnia, na Rynku Staromiejskim mieszkańcy miasta spotkali się, aby powitać Świętego Mikołaja, który każdego roku zaskakuje nas swoim pojazdem. Tym razem przyjechał rikszą
🙂 Asystowali go inni rowerzyści.
Oczywiście nie zabrakło punktów gastronomicznych oraz punktów z pięknymi własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi, z ciastami domowej roboty i wieloma innymi wspaniałymi rzeczami, które każdy mógł kupić, wspierając tym samym cel charytatywny.
Przy muzyce, śpiewach i tańcach, m.in. dzieci z przedszkoli i szkół, uśmiechach, zabawie, odbyła się również "Loteria Latających Reniferów", na której można było wygrać m.in. piękny rower.
Nasza szkoła także miała swoje stoisko, na którym pojawiły się przepiękne dzieła wykonane przez dzieci, rodziców i nauczycieli. Bardzo dziękujemy za przybycie naszym cudownym wolontariuszom, którzy zawsze stają na wysokości zadania i są obecni na każdej takiej uroczystości. Dziękujemy panu Łukaszowi Pióreckiemu za organizację stoiska i trzymanie ręki na pulsie podczas imprezy. Podziękowania dla każdego, kto wsparł nas i nasze stoisko w piękne dekoracje, ciasta, ciasteczka. Jesteście wspaniali. Dziękujemy także wszystkim obecnym na stoisku pracownikom, bo chociaż pogoda nas dziś nie rozpieszczała, to wytrwaliśmy do końca, zadowoleni i pełni radości, że możemy wspierać lokalne szczytne cele.