Eliminacje do V Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej

W dniu 4.11.2022 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do V Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Ludzi Morza w Kopnicy.
Jury w składzie: pani prezes Stowarzyszenia STO Lidia Kozińska, pani Lidia Maciejewska oraz pani Agnieszka Soroko-Gajos oceniało uczestniczki w dwóch kategoriach wiekowych.
W kategorii klas I-III do eliminacji przystąpiły: Zofia Żuchowska z kl. II, Maria Abram z kl. II, natomiast w kategorii wiekowej klas VI-VIII w eliminacjach wzięły udział Maja Reszka z kl. VII oraz Lena Przybycień z kl. VIII.
Wszystkie uczestniczki śpiewały pięknie, ale niestety do dalszego etapu należało wyłonić tylko po jednym reprezentancie z każdej kategorii wiekowej. Po długich naradach jury ogłosiło werdykt - do dalszego etapu zakwalifikowały się uczennice: Maria Abram oraz Lena Przybycień.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a za zwyciężczynie trzymamy kciuki w kolejnym etapie konkursu,który odbędzie się już 22.11 w szkole w Kopnicy. Powodzenia!
Opiekunką uczennic w konkursie jest Ewa Motyl-Pypno, nauczycielka muzyki.