Gofrowe szaleństwo

 W piątek 1 marca w klasie trzeciej odbyło się pieczenie gofrów. Z pomocą przyszły mamy naszych uczniów, które przygotowały wcześniej ciasto, bitą śmietanę oraz pomogły przy pieczeniu. Wszędzie unosił się wspaniały aromat pieczonego ciasta.

Każdy uczeń przyniósł swoje dodatki, do wyboru były:owoce, czekolada, posypki, cukier puder i rożne polewy. Wszystkie gofry wyglądały apetycznie.

Na przerwie ustawiła się długa kolejka uczniów ze szkoły, niestety nie mogliśmy wszystkich poczęstować, ponieważ gofry były tak pyszne, że szybko się rozeszły. Kulinarne zajęcia w naszej szkole zawsze cieszą się powodzeniem, dlatego czekamy z niecierpliwością na kolejne gofrowe szaleństwo.

                                                                                                                                       M. Starzyńska