Laureaci i finaliści

Ogromne gratulacje dla naszych uczniów, którzy zostali laureatami i finalistami w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych zorganizowanych przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie.
Uczniowie biorący udział w konkursach wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami obejmującymi i wykraczającymi poza treści podstawy programowej kształcenia ogólnego.
Miło mi poinformować, że Maksymilian Bizoń, uczeń kl.8, został laureatem Konkursu Kuratoryjnego z Języka polskiego. Dzięki temu Maksymilian jest zwolniony z egzaminu z j. polskiego i otrzymuje maksymalną ilość pkt, czyli 100% zdawalności z tego przedmiotu.
Konstancja Jakubowska, uczennica kl. 7 oraz Julia Wszelaki, uczennica kl.8, zostały finalistkami Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego, a także Maria Knuta, uczennica klasy 7 została finalistką Kuratoryjnego Konkursu z Geografii.
Serdecznie gratuluję i dziękuję nauczycielom za ogromne zaangażowanie, zmotywowanie uczniów, zaszczepienie pasji do przedmiotu oraz poświęcony czas na solidne przygotowanie swoich podopiecznych do konkursów kuratoryjnych.
Przesyłam również podziękowania Rodzicom naszych geniuszy za dopingowanie i wspieranie ich w nauce, a samym zwycięzcom życzę kolejnych sukcesów na dalszej ścieżce kariery naukowej.
J. Tarkowska