Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Kopnicy

Dziś, 22 listopada o godz. 9.00, w Szkole Podstawowej im. Ludzi Morza w Kopnicy, odbył się V Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Maria Abram z klasy II z pieśnią „Mazurek 3 Maja” (kategoria: klasy I-III) oraz Lena Przybycień z kl. VIII z pieśnią „Taki kraj” (kategoria: klasy VII-VIII). W konkursie wzięli udział uczniowie z naszej szkoły, ze szkół w Kopnicy, Darłowa oraz okolicznych miejscowości, m.in. z Dąbek, z Jeżyczek, z Dobiesławia, Ostrowca i innych. Poziom wokalny uczestników był naprawdę wysoki i jury miało trudny wybór, gdyż wszyscy byli świetnie przygotowani i zaśpiewali przepięknie! Ale niestety nie wszyscy mogli wygrać. Marysia, która zaśpiewała naprawdę ślicznie, otrzymała dyplom za udział w konkursie oraz nagrodę – cieplutki kocyk, w sam raz na nadchodzące zimowe wieczory. Natomiast Lena, która śpiewa niemal jak zawodowa piosenkarka, zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej (ex aequo z uczennicą ze szkoły w Darłowie). Ona również otrzymała dyplom oraz nagrodę – słuchawki bezprzewodowe, aby wciąż mogła obcować z muzyką. Dziewczęta, jesteśmy z Was dumni! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nie przestawajcie śpiewać!
Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Kopnicy za zorganizowanie tak ciekawego konkursu i czekamy na kolejne.