Dzień Harrego Pottera

Seria o tym młodym człowieku, który pokonał potężnego złego czarodzieja znana jest wszystkim. Książki doczekały się ekranizacji filmowych, co jeszcze bardziej rozpowszechniło postać Harrego Pottera.
Dzisiaj w naszej szkole odbyła się zabawa, której celem było wykazanie się wiedzą i kreatywnością. Rada Uczniów zorganizowała quiz wiedzy o Harrym Potterze. Wystarczy tylko wspomnieć, że aby wyłonić pierwsze miejsce trzeba było się bardzo natrudzić, gdyż poziom wiedzy uczestników był wysoki i bardzo wyrównany.
I tak pierwsze miejsce zajęły ex aequo Gabrysia Dąbrowska z klasy VIII oraz Marysia Knuta z klasy VI. Wyłoniono również miejsce II, które zajęła Jagoda Idasiak z klasy III.
Poza tym wielu uczniów naszej szkoły przebrało się za postaci z filmu. Rada uczniów wyłoniła trzy wyróżnienia wśród przebranych oraz miejsce pierwsze.
Wyróżnienia otrzymali: Nataniel Kujawa z klasy III, Konstancja Jakubowska i Amelia Dziecinna z klasy VI, natomiast z klasy IV szarfę za najlepszy strój zdobył Igor Wierzbicki.
Uczestnikom gratulujemy!!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Rada Uczniów