Relacja z Dnia Otwartego

Dnia 14.01.2020r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Miał on na celu  przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniom i ich rodzicom.

 W programie Dnia zaprezentowano bogatą ofertę, m.in.:, doświadczenia chemiczne, pracę z tablicą interaktywną, zajęcia plastyczne - malowanie na szkle, zajęcia informatyczne, zajęcia przyrodnicze, zagadki i rebusy, kodowanie, programowanie robotów, zajęcia sportowe i wiele innych atrakcji. Przygotowane zajęcia, jak również zwiedzanie sal lekcyjnych cieszyły się dużym zainteresowaniem przybyłych gości.


Dzień Otwarty był również okazją do spotkania z dyrekcją, pedagogiem oraz nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów, a także do pokazania gościom panującego w szkole klimatu: życzliwości, otwartości i akceptacji.


Mamy nadzieję, iż główne założenia naszego przedsięwzięcia spełniły oczekiwania przybyłych rodziców i  ich dzieci i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym. Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę.