WIGILIA SZKOLNA

 20 grudnia był w Społecznej Szkole Podstawowej im. Lotników Morskich STO dniem szczególnym i wyjątkowo uroczystym. W atmosferę świat Bożego Narodzenia naszą szkołę wprowadzili uczniowie klasy 3 przedstawiając jasełka. Dzieci w przepięknych strojach mogły kolejny raz ukazać wszystkim historię Maryi i Józefa.

Sceny z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy oraz mędrców były przeplatane kolędami.  Po występie uczniów głos zabrała pani dyrektor Joanna Tarkowska, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Następnie wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu, na którym znajdowały się wigilijne potrawy przygotowane przez rodziców naszych uczniów. Dopełnienie miłego, świątecznego nastroju stanowiły kolędy i pastorałki wykonane przez  uczniów, szkolny chór oraz absolwentów.

Wigilia szkolna wprowadziła nas w świąteczny nastrój i sprawiła, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.

Dziękujemy serdecznie zaproszonym gościom za przybycie oraz rodzicom, nauczycielom i pracownikom, którzy włączyli się w przygotowania uroczystości.