Dzień Wiosny-Dzień Wagarowicza....

Wydawać by się mogło rzeczą niepojętą – pierwszy dzień wiosny a naszym uczniom nie w głowie wagary! Rada Uczniów pod opieką pani Danuty Traczyk wzięła sprawy w swoje ręce organizując w tym dniu wybory Miss i Mistera Szkoły. W obliczu tak emocjonujących wydarzeń ucieczka z lekcji w tym dniu wydawała się zupełną stratą czasu.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców.   W jury zasiedli: p. Marzenna Starzyńska-przewodnicząca, p. Małgorzata  Pioch, p. Jacek Mizianty, Malwina Skotarska ( przewodnicząca Rady Uczniów), Bohdan Kaffke.

  W trakcie uroczystości publiczność miała okazję usłyszeć piosenki Agnieszki Osieckiej w wykonaniu naszych wspaniałych wokalistek: Leny Przybycień, Nikoli Radomskiej, Emilii Kołazdy, Agnieszki Wencel  oraz pani Mai Michalskiej. Do piosenki „Niech żyje bal” walca zatańczyli cudowni goście- tancerze Alicja Bobrowska i Jakub Hanczur. Swoje talenty akrobatyczne  pokazały także: Amelka Kierszniewska, Oliwia Pęcherz i Zuzanna Koguciuk. Ogromną niespodziankę sprawiła nam pani z edukacji wczesnoszkolnej Agnieszka Orłowska-Ignaczak i pan Dariusz Chimko tańcząc tango.

Po obejrzeniu wszystkich prezentacji (między innymi stroje sportowe, stroje wieczorowe)  jury  ogłosiło werdykt, na który wszyscy czekali z wielką niecierpliwością. Także sami uczniowie dokonali wyboru głosując na Miss Publiczności i Mistera Męskości.

 Ostateczne wyniki:

 kl. I-III Miss Amelia Dziecinna, Wice – Zuzanna Jędrzejewska
 kl.IV-VI Miss– Antonina Knuta, Wice- Angelika Grabowska

 kl. VII i wyżej Mister - Adam Witczak, Wice- Mateusz Kamecki

Miss Wdzięku-Amelia Kierszniewska

Miss Publiczności- Agnieszka Wencel

Mister Publiczności- Szymon Masłowski

Mister Męskości-  Kacper Wysocki.

Tegoroczne zwyciężczynie i zwycięzcy otrzymali liczne gratulacje od zasiadających w jury nauczycieli, kolegów i koleżanek a także upominki ufundowane przez RU.

Nasi uczniowie są kreatywni, zdolni i nie boją się wystąpień publicznych.