Powiatowy Konkurs Poetycki "Złota Muszla"

7 czerwca 2023 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Poetyckim "Złota Muszla" zorganizowanym już poraz XIX przez Szkołę Podstawową Nr 3 w Darłowie.
Konkurs ma na celu rozwijanie w uczniach pasji tworzenia wierszy i piosenek o tematyce morskiej, zwracanie uwagi na piękno lokalnej przyrody, ale i jej zagrożenia wynikające z nieodpowiedzialności człowieka.
W tym roku w konkursie udział wzięło pięcioro uczniów naszej szkoły. Wyróżnienie otrzymała Antonina Knuta za wiersz pt. "Co czuje morze?". Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy za udział w konkursie. Wszystkim gratulujemy talentu, bo każdy wiersz jest zawsze wyjątkowy. Uczennice klasy 7 mają okazję za rok po raz kolejny spróbować swoich sił, do czego je serdecznie zachęcamy...
Jeszcze raz wielkie brawa dla Antosi, Marysi, Julii, Mai oraz Kacpra. Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły!
E.G.