Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to szczególne dni, które są naszą polską tradycją i każdego roku staramy się pamiętać, aby podziękować naszym kochanym dziadkom za ich troskę, cierpliwość, zrozumienie, a przede wszystkim za bezwarunkową miłość. Uczniowie naszej szkoły od najmłodszych klas przygotowali wspaniałe występy, aby móc zachwycić przybyłych na uroczystość Babcie i Dziadków.
Program przygotowany został przez panią Kamilę Sady i klasę 4, której uczniowie nie tylko występowali, ale i przede wszystkim pilnowali porządku występów. Uczniowie młodszych klas przygotowani zostali przez swoich wychowawców, a dzieci z zajęć emocjonalnych przez panią terapeutkę Agnieszkę Gajos. Dzieci śpiewały piękne piosenki, tańczyły, recytowały, a nawet grały. Wszystko dla babć i dziadków pomimo ogromnego stresu, który niczym chochlik często przeszkadzał i mieszał tekst, psuł instrument grającej na gitarce uczennicy, czy najzwyczajniej w świecie wymazywał z pamięci słowa, które właśnie trzeba było wyśpiewać czy też powiedzieć. Nasi zdolni i dzielni uczniowie nie poddali mu się jednak i pokonywali przeszkody, wykazując się ogromnym talentem scenicznym. Zacni goście byli bardzo zachwyceni i dumni ze swoich wnucząt i dzieci (tak, tak, rodzice również ochoczo przybyli). Niemal każdy chciał nagrać film, zrobić zdjęcie wnuczki, wnuczka czy córki, syna podczas ich występu. Telefony się grzały od ilości zapisywanych multimediów. To było bardzo wzruszające.
Podsumowaniem występów było wspólne zaśpiewanie babciom i dziadkom wszystkim znanego „Sto lat!”. Aż łza się zakręciła w oku… Tyle miłości w jednym miejscu… Po występach nadszedł czas na słodki poczęstunek i kawę lub herbatę.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, za miłe słowa, cudowne spotkanie. Rodzicom dziękujemy za pomoc, przepyszne ciasta, nauczycielom za przygotowanie uroczystości, panu Pawłowi Reszce i Music Sound Technika Estradowa za wspaniałą (jak zawsze) oprawę muzyczną, młodym fotografom z kółka „W kadrze” za urocze zdjęcia rodzinne i uczniom za cudowne przedstawienie…
Jednocześnie dopisujemy się do wszystkich życzeń, jakie Państwo dostali od swoich wnuków, życząc samych cudownych chwil, pełnych zdrowia, miłości, spokoju i spełniających się wciąż marzeń.
P.S. Zapraszam do galerii zdjęć 🙂
E.G.