Święta tuż, tuż...

Święta tuż tuż… Wszyscy żyjemy już tym magicznym czasem, w którym będziemy mogli cieszyć się z naszymi rodzinami narodzinami Pana Jezusa. W naszej szkole jest nie tylko kolorowo, bajecznie, ale i artystycznie.
Dnia 21 grudnia o godzinie 15.45 odbyły się pierwsze Jasełka wystawione przez klasę III i jej wychowawcę, Panią Agnieszkę Orłowską-Ignaczak. W przedstawieniu wzięli również udział uczniowie klasy 2 i 8. Zebrani rodzice, dziadkowie, mieszkańcy Darłówka i wszyscy, którzy tylko mieli chęć odwiedzić naszą szkołę mieli okazję zobaczyć przepiękne widowisko dotyczące magii Bożego Narodzenia.
Uczniowie fantastycznie przebrani i przygotowani, przepięknie opowiedzieli historię Józefa, Maryi i maleńkiego Jezuska. Całość spektaklu wypełniły piękne piosenki w wykonaniu zarówno uczniów, uczennicy klasy 8 - Leny Przybycień, jak również samej Pani Agnieszki.
Nie było chyba na sali nikogo, kto by się nie wzruszył, zadumał nad życiem, ale i nie uśmiechnął w nieco zabawnych momentach.
Dziękujemy uczniom i Pani Agnieszce za tak wspaniały czas, jaki mogliśmy spędzić podczas Jasełek. Dziękujemy Panu Pawłowi Reszce za wspaniałe nagłośnienie, bez którego nie byłoby tak idealnej oprawy muzycznej. Dziękujemy również wszystkim naszym gościom, którzy przybyli do naszej szkoły, aby zobaczyć występ naszych małych i dużych artystów.
Zapraszam do galerii zdjęć i do oglądania fragmentów występu.
E.G.