Wycieczka uczniów kl.4-7

W poniedziałek 28 listopada 2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Koszalina. Wycieczka o charakterze integracyjnym oraz rozwijającym sprawność fizyczną wśród uczniów szkoły podstawowej okazała się fajnym wydarzeniem.
Uczniowie podczas wyjazdu mieli szansę udać się na seans filmowy do Multikina. Prawie trzygodzinny film produkcji Marvel Studios opowiada o rodzinie królewskiej małego super państwa WAKANDA. Był to film pełny zwrotów akcji i superbohaterów (w roli głównej Czarna Pantera) zaskakiwał efektami i szybką akcją.
W drugiej części wyjazdu uczniowie udali się do rodzinnego parku rozrywki PLAYPARK. Po obowiązkowym założeniu super skarpetek i rozciągającej rozgrzewce pod opieką instruktora rozpoczęła się z wielkim hukiem zabawa na wszystkich dostępnych w parku atrakcjach. W ciągu 2 godzin mieliśmy do dyspozycji baseny z gąbkami, skocznię snowtubingową, strefę Małpi Gaj, strefę Gladiatorów, ścieżkę akrobatyczną, ściankę wspinaczkową, wszelkiego rodzaju trampoliny, wsady do kosza oraz to, co sprawiało dużo radości, jak i strachu, czyli skok z nadmuchiwanego zamku. Wszystkie te atrakcje odbywały się pod specjalnym nadzorem opiekunów wycieczki i instruktora.
Dziękujemy bardzo wychowawcom za pomoc przy organizacji tej atrakcji.
Jacek Mizianty