Wycieczka i zabawa

W piątek tj. 30 września 2022 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Kędzierzyna koła Koszalina. Celem wyjazdu było przeciwdziałanie ograniczeniu aktywnego wypoczynku dzieci i pokazanie uczniom, że wolny czas można spędzić w bardzo fajny, aktywny sposób ze swoimi najbliższymi znajomymi, a nie przed monitorem komputera w grupie „niby” znajomych.
Głównym punktem wyjazdu była całodniowa zabawa paintballowa zorganizowana przez Jacka Mizianty przy współpracy z koszalińską firmą koshalinpaint.pl.
Podczas zabawy uczniowie wraz z opiekunami podjęli wyczerpującą walkę marker w marker, kulkę w kulkę, gdyż pogoda była wyśmienita. Dzięki organizatorom wszyscy uczestnicy byli wyposażeni w odpowiedni strój maskujący, a zarazem odpowiedzialny za bezpieczeństwo zabawy, które - dzięki firmie koshalinpaint.pl - jest na wysokim poziomie zapewniając super zabawę.
Na zakończenie, po wyczerpującej zabawie, uczniowie mieli przyjemność skosztowania domowych pierogów przygotowanych przez właścicieli Gospodarstwa Agroturystycznego „Zaścianek”.
Dziękujemy koshaolinpaint.pl za super zabawę i mamy nadzieję na ponowną majową kampanię.
Jacek Mizianty