III miejsce naszych uczniów na Pokazie Stołów Wigilijnych w ZSM

Stół wigilijny to miejsce rodzinnego spotkania w świątecznej atmosferze. W czasie XI Pokazu Stołów Wigilijnych w ZSM w Darłowie można było podejrzeć jak wystroić stół na tę wyjątkową okazję, spróbować tradycyjnych wigilijnych potraw i posłuchać kolęd. Przedstawiciele dwunastu placówek szkolno-wychowawczych z terenu powiatu sławieńskiego rywalizowało między sobą w konkurencji dekoracji wigilijnej, ozdobienia piernikowego anioła oraz zaśpiewania kolędy.

Nasza drużyna, w której składzie byli uczniowie z klasy 4: Angelika Grabowska, Antonina Knuta, Lena Przybycień, Fabian Cukrowski, Marcel Jankowski i Tomasz Maj, pod opieką wychowawczyni Pani Joanny Komorowskiej, zdobyła 3.miejsce.

Serdecznie Wam gratulujemy! Dziękujemy Pani Małgorzacie Jankowskiej, Pani Marcie Maj, Pani Gabrieli Pukas oraz prezes SKT STO nr 238 Pani Lidii Kozińskiej za pomoc i wsparcie naszej drużyny.

SSP